Objednej si design

HLEDÁ SE NOVÝ SPOLUADMIN BLOGU. ZÁJEMCI PIŠTE NA novand698@seznam.cz

Secret Circle

The Secret Circle - Season 1 Bloopers

23. července 2012 v 11:00 | Andrea
Smějící se

TSC Interviews

30. dubna 2012 v 14:59 | Andrea

The Secret Circle Brazil Promo

13. dubna 2012 v 15:58 | Andrea
Upoutávka na TSC v Brazílii

Zkoukněte ZDE

The Secret Circle "Behind The Magic" - Casting A Spell

18. března 2012 v 15:46 | Andrea

TCS by Elliconic

15. března 2012 v 18:17 | Andrea
imagebam.com

Turning Points Gale Harold TSC

25. února 2012 v 13:32 | Andrea

Behind The Magic - Some Good Advice

16. února 2012 v 16:42 | Andrea
Herci odpovídají co by radili své postavě

Zkoukněte ZDE

Britt Robertson: Kdybych měla poradit Cassie, bylo by to to aby přestala chodit tam kam to nezná - v tomto případě do neznamého lesa. Protože pak většinou následuje něco co vede k smtri na kousíčky. Takže bych řekla: Zastavte Cassie Blake!

Phoebe Tonkin: Pokud bych měla radit svému charakteru tak aby nikomu nevěřila, zejména klukům, kteří mají podivné garáže a ví jen velmi málo o magii.

Thomas Dekker: Já bych řekl, že Adam musí být méně zaslepený svou přitažlivostí k ostatním lidem a zaměřit se více na své temné stránky. Myslím, že Adam je trochu oslepen dobrem a proto nepozná lidi co v sobe skryvají zlo .

Gale Harold: Co bych měl poradit s Charlesem ? Měl by si dávat mnohem větší pozor a spokojit se s tím, že věci občas nevyjdou .

Valentine´s Cards-TSC

15. února 2012 v 18:30 | Andrea
TSC Valentýnské kartičky
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

The Secret Circle Returns For Episode 10 Sky Living

8. února 2012 v 17:00 | Andrea

Stepfanie Kramer for Insider

7. ledna 2012 v 15:18 | Andrea
Stepfanie Kramer, která si zahraje v TSC matku Charlese a babičku Diany, poskytla rozhovor pro Insider.

Insider: Jak byste popsala Kate Meade?
Stepfanie Kramer: Je to velmi zajímavá postava - líbí se mi, jak funguje její mysl, i když má nějaké záležitosti [smích]. Ona je pravý opak mě, je vždy zábavná. Je to Charlesova matka, takže tam je samozřejmě respekt, ale jejich vztah je velmi napjatý. Zbožňuje vnučku - ona a Diana k sobě mají blízko. Když hraji tuhle roli, dostanu snubní prsten, který mám nosit, takže musí být někde i pan Meade.

Insider: Kate je jedna ze starších o kterých jsme tolik slyšeli. Má její návrat do Chance Harbor něco společného s tím, co se stalo v první polovině sezóny?
Stepfanie: Přesně tak. Vrátí se zpět, kvůli všemu, co se stalo v první polovině. Všechno ohledně nového Kruhu a Charlese (i Dawn) jí přivedlo zpátky na scénu.

The Secret Circle - Marathon Preview

27. prosince 2011 v 12:12 | Andrea

Zkoukněte ZDE

Cwingo

10. prosince 2011 v 19:01 | Andrea
Herci z TSC propagují novou hru CW TV Cwingo

TSC Promo for SkyLiving and Warnerchannel

2. prosince 2011 v 13:33 | Andrea
Promo na TSC stanice SkyLiving
Zkoukněte ZDE

Promo na TSC brazilské stanice Warnerchannel
Zkoukněte ZDE

The Secret Circle Opening - Loner

29. listopadu 2011 v 15:51 | Andrea

The Secret Circle - Intense Preview

21. listopadu 2011 v 8:58 | Andrea
Nové preview k TSC

TSC Spoilers

20. listopadu 2011 v 17:45 | Andrea
Můžete mi říct něco ohledně konce The Secret Circle prosím? Cokoliv co můžeme očekávat po pauze. - Vypadá to, že Melissa by se měla konečně dostat přes Nickovu smrt. Je tu ale jeden problém. Její nová zamilovanost jí může dostat do pěkně nebezpečných situací. Ach mladá láska..

Nějaké další skvělé spoilery z The Secret Circle? - Víte co by bylo skvělé? Kdybychom mohli vrátit v čase a strčit Jaka z lodi, aby se smířil s Cassie, nebo aby všem řekl o dítěti Johna Blackwella. Je to smutné, že jsme stále nedokončili náš stroj času. "Jake ví o existenci dalšího dítěte, ale vznik druhého potomka bude odhalena v pravý čas" říká výkonný producent Andrew Miller. Fanouškové Jaka se nemusejí obávat, že neuvidíme jeho krásnou tvář. Je tu stále dost akcí, ve kterých se Jake objeví.

The Secret Circle - People's Choice Nominee

17. listopadu 2011 v 12:10 | Andrea
Secret Circle jsou nominováni na Favourite New TV Drama


Zkoukněte ZDE

Jaká je budoucnost?

16. listopadu 2011 v 15:08 | Andrea
Server TvLine se zajímal o budoucnost TSC po poslední epizodě v tomhle roce.

KDO JE DALŠÍ BLACKWELLOVO DÍTĚ? Těsně před koncem epizody, lovec čarodějnic Isaac vypustil bombu: V Kruhu je další potomek Blackwella! Tak to musí být Faye, že? Koneckonců, její matka jím byla posedlá a tmavovlasá holka se dovede dostat do potíží. " Vznik druhého potomka Blackwella bude odhalen v pravý čas, " dráždí Miller. Předtím, než se tak stane, bude Faye nadále frustrovaná tím, že Cassie může dělat kouzla sama. " Faye se bude snažit hledat alternativní způsoby, jak se oddělit od skupiny a najít vlastní sílu, což bude mít pravděpodobně hrozné následky pro ostatní.

JE JOHN BLACKWELL STÁLE NAŽIVU? Může Cassie objevit, že její tajemný taťka skutečně přežil požár před 16 lety? Miller je opatrný ohledně tohoto tajemství, ale slíbil, že v budoucích epizodách " se dozvíme více o jeho původu a co se s ním vlastně stalo." Konečné zjištění, kdo je její otec, dovede Cassie k tomu, "že pochopí něco o sobě, co doposud nevěděla." říká Miller.

JE JAKE NADOBRO PRYČ? Naše magická koule říká, " že to není možné." Ačkoliv jeho představitel Chris Zylka je jen host- zatím! "Doufáme, že ho využijeme ve více epizodách" prozrazuje Miller. "Právě teď si představujeme, že je z kola ven." Pokud se eventuálně vrátí, Miller varuje, že Jake stále nemusí být důvěryhodný, i když se snažil zachránit Cassie. "Pokud se Jake snažil vést ztracenou Cassie, věřím, že to chtěl udělat, ale myslím, že by mohl obětovat zcela jiný Kruh," vysvětluje. " On je stále záhadný." Mezitím bude Jakova absence " otevřením možnosti" romantických variací pro Cassie, které obsahují i něco potenciálního s Adamem.

PROČ LOVEC ČARODĚJNIC NEZABIL JAKA? Vedoucí Isaac "si byl spojením s Jakem velmi jistý," vysvětluje Miller. " Nezabije ho, protože ví, že Jake má stále hodně síly, kterou může využít." Pokud jde o tajemnou radu, kterou zmiňoval Isaac, jejich historie " bude překvapující a vrátí se zpět déle, než si kdokoliv teď myslí."

TSC Girls for TeenVogue

16. listopadu 2011 v 9:00 | Andrea
Naše úžasné čarodějky poskytly rozohovor pro TeenVogue.

BRITT ROBERTSON
Jakého návrháře/butik máš ráda? Alexandru McQeen a Rag and Bone
Jak bys popsala svůj osobní styl? Elektrizující, holčičí, bohémský, klučicí. Věřte nebo ne, všechny výše uvedené!
Jaký je tvůj oblíbený předmět, který máš ve skříni? Mám tam právě teď opravdu skvělé bundy. Právě jsem si pořídila útulný obrovský kabát. Je tak silný a teplý. Oh! A další skvělý kabát. Tenhle je o něco praktičtější a lehký - modrozelená (oblíbená barva!) Nanette Lepore kabát. Je to krása!
Bez jakého kosmetického produktu nemůžeš žít? Phoebe Tonkin, má báječná spolubydlící, objevila tento nový produkt, který se jmenuje "Face Food" je to zvlhčovač, který vyživuje. Opravdu chrání mojí pokožku!
Všichni máte v TSC nadpřirozené schopnosti. Pokud bys mohla mít jednu schopnost v opravdovém životě, která by to byla? Ráda bych, aby se člověk uměl transportovat. Schopnost být kdekoliv a kdykoliv.

TSC-3 Spoilery

9. listopadu 2011 v 16:08 | Andrea
Nějakou zprávu o Black Johnovi prosím? Musíte se teď ptát, " Kdo je sakra ten Black John?" Zatímco TV fanoušci ho znají jako Johna Blackwella. Fanoušci knižní série LJ Smith ho znají, milují nebo nenávidí jako Black Johna. "Mohli bychom začlenit postavu Black Johna" říká producent Adrew Miller. " Mohl by být přejmenovaný. " Takže ano, John Blackwell se určitě rovná Black Johnovi, a pokud jste četli knihu, víte, že tahle postava je čisté zlo. V podstatě Black John je to samé jako Klaus v TVD.

Cokoliv ohledně SC prosím?! Wow, to je těžký úkol. Co tohle, že Cassie začne hledat ve své minulosti. Jmenovitě jejího záhadného (a hodně zlého) otce Johna Blackwella. " Uvidíme, jak Cassie bude hledat pomocí knih něco ohledně toho, kdo byla její matka a co dělala." říká Robertson " Potřebuje vědět kdo je a co z ní dělá to, kým je."

TSC-Special Halloween Message

29. října 2011 v 19:38 | Andrea

Thomas Dekker & Jessica Parker Kennedy on 10 on Top

25. října 2011 v 16:04 | Andrea
Další video TSC z Top 10

8 Jakeových citací z 1x06-Wake

25. října 2011 v 9:01 | Andrea
Jake Armstrong - konečně v Chance Harbor! Všichni jsme byli zvědaví na jeho příjezd. V šesté epizodě si to přivalil do města se vší parádou a rozhodně nenechal nikoho na pochybách. Všechny utvrdil v tom, že je bratrem Nicka se vší tou čarodějnickou parádou. Ale na rozdíl od Nicka dokáže být zákeřný, arogantní a sarkastický. Zde je 8 nejlepších Jakeových citací z epizody 6, " Wake."

8. Dospělák Jake
Jake: " Jste jen parta dětí, co si toho o sobě hodně myslí."

7. Kruh štěstí - neštěstí
Cassie: " Máme Kruh, tvůj bratr byl jeho součástí."
Jake: " To mu teda přineslo štěstí."

6. Bratři, jak se patří
Jake: " Čau sousedko." (Přesně totéž pronesl Nick při prvním setkání s Cassie.)

5. Pro Jaka vše
Jake (k Faye): " Pěkně ses vyfintila na to, že mě jdeš sem dolu jen pozdravit, roztomilé."

The Secret Circle 10 on Top

24. října 2011 v 11:35 | Andrea
Zkoukněte ZDE

Andrew Miller for Zap2it

21. října 2011 v 19:33 | Andrea
Scéna, kde Charles topil Nicka, byl jeden z nejsilnějších okamžiků, který jsme doposud v seriálu viděli. Mluvili jsme s výkonným producentem Andrewem Millerem o tom, co znamená obzvlášť pro Charlese Nickova smrt. Miller nám řekl, že v nadcházející čtvrteční epizodě nám bude poskytnut nový pohled na povahu Charlese.

"Bude ohromné ho ve čtvrteční epizodě sledovat" říká Miller. " Gale je zcela jasně nadaný herec. Viděli jsme, jak Charles v první epizodě chladně zavraždil Cassinu matku. On byl sotva na dně z toho, že jeho dřívější přítelkyně uhořela. S Charlesem jde ruku v ruce příšerné zlo, které můžete vidět v první epizodě, ale na druhé straně můžete vidět zoufalství, dětinskou bolest a utrpení, když se zabývá tou hroznou věcí, kterou teď udělal. " říká Miller. " Jeho pravá povaha leží někdo mezi tím"
 
 

Reklama