Objednej si design

HLEDÁ SE NOVÝ SPOLUADMIN BLOGU. ZÁJEMCI PIŠTE NA novand698@seznam.cz

Leden 2011


Umře Tyler?

31. ledna 2011 v 15:28 | Andrea |  Michael Trevino
Výkonná producentka Julie Plec oznámila,že vlkodlačí kapitola bude brzy uzavřena a,že Tyler má poslední šanci být viděn na plátně.Na otázku jestli umře,ale neodpověděla.Snad neumře to bych nepřežila.Vždyť je to vlkodlak,je sexy a úžasnej nemůže ho jen tak vyškrtnout ne?Bože už začínám hysterčit.On přece musí žít
Tyler

Message from Kat,Stefan and Damon!!!

30. ledna 2011 v 16:46 | Andrea |  Vampire diaries
Naprosto neuvěřitelné:)V epizodě 2x12 The Destect poslal Alaric Stefanovi číslo na Isobel a tohle číslo vážně existuje!!Když zavoláte na číslo +19193992507(pozor musí tam být to +1)ozve se Vám zpráva od Katherine,Damona a Stefana:)Už jsem na to volala a je to skvělý.No zkuste to sami a uvidíte(spíš uslyšíte):)
Překlad zprávy:
Katherine: Dobrý den. Pro ty, kteří jsou v Salvatore týmu / Team Elena - pozor. Máte tušení, co je skutečně schopen udělat, Klaus .. Věř mi, to ukazuje, že nikdo není schopen ochránit Elenu. Dokonce ani velký Damon "zlo." Její jedinou nadějí na přežití je dělat přesně to, co jsem dělala v posledních 100 let .. utéct a schovat se.

Stefan: A pro ty z vás, kteří jsou team Katherine, nenechte se. Pokud nám minulost říká, něco čemu nelze věřit, je to Katherine Pierce.

Damon: Souhlasím. K čertu s Katherine. Zachraňme Elenu. Pryč s Klausem. Stručně řečeno, všechno jsou to věci na posílení týmu.
Message

Bryce for Kate Spade(1.část)

30. ledna 2011 v 12:04 | Andrea |  Bryce Dallas Howard
Miluju tenhle shoot.Je takový živý,hravý.Plný života
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Steven Interview for TV Chick

29. ledna 2011 v 19:04 | Andrea |  Steven R. McQueen
TV CH: Jeremy se skutečne dostal do směsi téhle sezóny. Co to znamenalo pro tebe, když si dostal takovou velkou roli?
S: Bylo to zábavné. Jeremy se rozhodně vrátil s pomstou. On je druh člověka, který najde Pandořinu skřínku a je rád za to, co v ní našel. Na konci první série byl takový, že by klidněě všechno vzdal a stal se monstrem. Nyní má nějaký cíl a elán.

TV CH: Jak si myslíš, že se změnili jeho motivaci odvtehdy až po teď?
S: Myslím si, že hodně z času když byl ješte mladý, byl v okamžiku, že neměl žádny směr. Kdysi nikam nechodil. No teď ukázal že má nohy a rozhodl se být v neustálem pohybu vpřed.

TV CH: Jo.A Anna byla tolik oblíbená.
S: Malese byla dobrá herečka.

TV CH: Jo, ona byla fantastická. Tak ale teď je to nádějné mezi Bonnie a Jeremym. Co můžeme vidět?
S: (směje se) Bonnie a Jeremyho děj byl celkem nečekaný.Ale když už se to stalo, naše chemie byla strašne velká a končí tak dobře, že to zřejme není možné, protože ona je přítelkyně mé sestry a podobně. Ale mám pocit, že pochází z takového dobrého místa. Byla to zábava.
(Je dost možné že tuhle větu nepochopíte,ale jinak mi to nedávalo smysl xD)

TV CH: Budeme vidět více z milostného trojúhelníku s Lukou?
S: Ano

TV CH: A co nějaká žárlivost?
S: Milostní trojúhelník určite pokračuje.Já doufám, že Jeremy zvítězí.

TV CH: Tým Jeremy! A jak se bude dále vyvíjet jeho vztah s Elenou?
S: Myslím si, že když byl Jeremy mladý, bojoval se světem a každá na něj ukazoval (směje se), ale teď jse dozvědel o tom druhém světe a nyní chce chránit svojí starši sestru, více, než cokoliv jiného. Je to víc, než říct "Ty jsi udělal to a bolí mě to tímto způsobem."Je to spíše jako "V pořádku,mám všechno a jsem tu pro ochranu své sestry a dostat jí taky do normálního světa"

TV CH:Co si myslíte, co bylo největší výzvou tebe pro hraní, Jeremyho?
S: Jen se snažím spojit všechny ztráty, které už zažil (směje se).  On si přešel mnoha věcmi,  kterými si vědčina lidí neprošla a doufám že ani nikdy neprojde. Nechám jen na vaší fantazii, jaké to asi je po emociální stránce, narazit na dno.

TV CH: Ale ty jsi takový veselý člověk.
S: Jo, to je pravda.

TV CH: Šťastnejší než Jeremy.
S: Mám své dny (směje se), mám své dny. Právě to je možná někdy težké.  Vcítit se do jeho role. Jako herec, je to zábava.

TV CH: Máš nějaký oblíbený moment z natáčení?
S: Je tu toho mnoho. Prošel jsi mnoha divnými věci. Ale jsem rád pro epizodu 2x10.To byl pravděpodobně jeden z mých oblíbených momentů, protože jde ruka v ruce s velkými psy.

TV CH: Slyšela jsem že to jak se Jeremy naklánel pro polibek, nebylo ve scénáři.
S: Ne, to jsem si tam dosadil já. Měli jsme prorazit to ticho mezi námi dvouma, protože bylo strašne nepříjemné. Myslím si že Jeremy, je už v tomto bude v pořádku. Ale možná byl v té chvíli takový zranitelný, že hledal spojení s někym kdo byl poblíž a snažil se jí políbit.

TV CH: Takže jste šel na to.
S: Jo a dal jsem jim asi dva záběry a režisér byl nadšený.

TV CH: Budeme vidět Jeremyho, jak si prorazí se svými přáteli ven - například s Tylerem?
S: Možná. Nebylo tam zatím příliš možností, protože víme že si prochází celou transformací. Takže myslím, že je teď dost roztržitý. Ale myslím že Tyler je strašne osamělý, přesně jako Jeremy.

TV CH: Možná tam bude nějaké propojení.
S: Jo, myslím že v určitem okamžiku určite.

TV CH: A můžeš nám říct něco málo o tom, co budeme vidět po přestávce?
S: Věci budou bláznivější a bláznivější a já se budu stále, jako malé šteně honit za Bonnie.

TV CH: Možná nový milostní zájem na celé čáře?
S: Možná.Možná to výjde, kdo ví.

TV CH:Možná že.
S: (směje se)

TV CH: Tým Jeremy. Držíme palce.
S: Já taky
imagebam.com

TVD Spoilers

29. ledna 2011 v 12:03 | Andrea |  Vampire diaries
1. Damon bojuje se svou lidskostí. A je sexy. Hodně.
Dneska, někdo možná až zítra, budeme všichni znát osud Rose - zda vlkodlačí kousnutí zabije upíra. Ale EW říká, že toto není teď ten hlavní problém. Skutečným problémem je, kdo se postará o Damona, když se u něj opět projeví jeho "stinné stránky." "Začíná to cítit," říká Ian Somerhalder. "To mu dělá dobře, to mě dělá dobře, protože jsem rád, že je - neznám lepší slovo - totální idiot." Dobrá, mohly bychom uvést nějaký špatný spoiler, ale to neuděláme. Řekněme, že TVD producent Kevin Williamson řekl o Damonovi toto: "On je hot, sexy upír. Je prostě jasné, že pro něj nemá smysl mít malé hračky. Je na čase vidět Damona, jak si dává sprchu." WOW.

2. Tyler odhalí pradu.
On velmi rychle zjistí, že Caroline mu lhala o tom, že je jediný upír v Mystic Falls - to zastaví jejich vyvíjející se vztah. Stefan se snaží Tylera přesvědčit, že upíří a vlkodlaci mohou žít skutečně společně v míru, ale po velkém boji, který bude v epizodě 3. února a ponese následky i v epizodě z 10. ledna, tomu všemu bude určitě jen těžko k uvěření.

3. Uvidíme Stefanovu horší stranu.
Elena v epizodě, která se bude vysílat 17. února najde starý deník svého otce, Johna. Pak nás retrospektiva zavede do roku 1864 a ukáže nám, jak Stefan zabil svého otce a poté přeměnil Damona v upíra. "Jeho pocit viny je tak hluboký, že to s ním jde ke dnu," říká Paul Wesley o flashbacku. "Zjistíme, že by byl jako Damon, kdyby nebylo jedné osoby," Koho? To je jedna z těch věcí, kvůli kterých budeme napjatě sledovat obrazovky.

4. Bonie si dělá nepřítele - a ztratí přítele.
Tím "ztratí přítele" mám na mysli "získat lásku". Kat Graham (Bonnie) potvrdila, že se bude líbat s Jeremym. "Lepší pozdě nežli později". Ale ne všechno bude tak šťastné a duhové pro Bonnie. Když se dozví, že Luka a Jonas pracují s Elijahem, naprosto to zlomí její důvěru. "Bude se pokoušet zjistit více o tom, kdo jsou a náhodou si udělá nepřítele tam, kde by neměla," říká Julie Plec. A v budoucí epizodě ji uvidíme jednat.

5. Klaus přijde do města.
Klausovo místo už bylo konečně obsazeno, zahraje si ho herec Joseph Morgan a upřímně? Mě nepřijde zase tak HOT jak všichni slibovali, vlastně je docela slizkej (:D), a už teď je jasné, že se objeví před koncem sezony. Ale Elena a Katherine se budou muset připravit už předem. Stefan časem skončí práci s Eleniným "upíry nenávidějícím" otcem, Johnem, s cílem zastavit "Originals". A co s Katherine, která před ním utíkala, ach víš, 500 let?. "I přesto, že je Katherine pořád zavřená v hrobce, kuje pikle," říká Nina Dobrev. Samozřejmě, že ano. Samozřejmě.

imagebam.com

Hlasujte pro Delenu

29. ledna 2011 v 10:36 | Andrea |  Novinky blogu
Ahoj dostala jsme se do 6.kola SONP a potřebuji opět Vaše hlasy.Hlasujte ZDE pro Andreu s Delenou.Všem děkuji a ráda oplatím
imagebam.com

The Vampire Diaries 2x13 - Daddy Issues Promos

28. ledna 2011 v 14:32 | Andrea |  2x13 - Daddy Issues
.:PŘÍŠTÍ ČTVRTEK:.
Tyler:Věřil jsem ti.
.:NĚKDY SE PŘÁTELSTVÍ ZMĚNÍ V OTŘESNÉ:.
Caroline:Proč mi tohle děláš?

Ian Somerhalder for People magazine(1.část)

27. ledna 2011 v 17:04 | Andrea |  Ian Somerhalder
Úžasnej:)Naprosto dokonalej
imagebam.comimagebam.com


Třízení Affs-vyhodnocení

27. ledna 2011 v 17:03 | Andrea |  Novinky blogu
Takže je 27.1. a skončilo třízení Sbéček.Takhle jste dopadli:
Zůstávají:

Nezapsali se:
Werushka-Nejsi dlouho na blogu,nevím co s tebou,jelikož tě mám ráda dám ti ještě šanci
Nicol-Nejsi na blogu už fakt dlouhou dobu,nevím co si o tom mám myslet.Ani předtím jsi tu moc nebyla a neobíhala jsi moc často.Mažu.Pokud někdy přijdeš a buděš to chtít změnit vadit mi to nebude.
Deabs Cullens Girls-Na blogu máš omluvu,že mám plno školy a stěhujete se.To chápu.

Takže snad jsem Vám neublížila,ale tohle je můj názor a pokud se Vám nelíbí nemusíte sem už chodit.Jinak ti co se zapsali jsou snad spokojení nechtělo se mi to moc rozepisovat takže tak.
Třízení SB

Promo-Nina(1.část)

26. ledna 2011 v 15:59 | Andrea |  Proma k 2.sérii TVD
Objevilo se další promo tentokrát s Ninou.Krásná je tam:)
imagebam.com

Happy birthday Cameron

26. ledna 2011 v 15:55 | Andrea |  Cameron Bright
Cameron slaví dnes své 18 narozeniny.Můžeme ho znát jako Aleca Volturi z New moon.Přeji vše nej a hodně rolí
Happy birthday Cameron

New promo-Tyler

25. ledna 2011 v 18:58 | Andrea |  Proma k 2.sérii TVD
Překrásnej
imagebam.com

Damon & Elena... I'd come for you

25. ledna 2011 v 17:35 | Andrea |  Videa Vampire diaries
Tohle video mi vyrazilo dech.Je naprosto úžasné


Happy birthday Charlie

25. ledna 2011 v 16:50 | Andrea |  Charlie Bewley
Dnes mají narozeniny moji nejoblíbenější herci.Mezi ně patří samozřejmě i Charlie Bewley(Demetri Volturi-New moon).Slaví své už 30 narozeniny.Přeji vše nej,hodně lásky a dobrých rolí
Happy birthday Charlie

Happy birthday Michael

25. ledna 2011 v 15:56 | Andrea |  Michael Trevino
Dnes má narozeniny můj nejoblíbenější vlkodlak Michael Trevino-Tyler Lockwood.Přeji všechno nejlepší a hodně dobrých nabídek:)
Happy birthday Michael

Nikii for Saturday Night Magazine

24. ledna 2011 v 19:18 | Andrea |  Nikki Reed
Úžasná.Moc jí to sluší
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Kat

24. ledna 2011 v 18:33 | Andrea |  Nina Dobrev
Krásné fotečky.Nejvíc se mi asi líbí ta druhá.Pěknej mixík
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Malese mix

24. ledna 2011 v 16:45 | Andrea |  Malese Jow
Trošku víc shootů pohromadě.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Shattered - Damon & Elena

24. ledna 2011 v 16:29 | Andrea |  Videa Vampire diaries
Úžasné