Objednej si design

HLEDÁ SE NOVÝ SPOLUADMIN BLOGU. ZÁJEMCI PIŠTE NA novand698@seznam.cz

Říjen 2010

Dáte mi hlásky?

31. října 2010 v 17:32 | Andrea |  Novinky blogu
Ahoj přihlásila jsem se do soutěžě SONF(soutěž o nej film-seriál).Jsem tu s Vampire diaries a potřebuji Vaše hlásky.Ráda všem oplatím.Děkuji:)
Andrea

imagebam.com


Halloween Twilight

31. října 2010 v 14:09 | Andrea |  Twilight
A je tady zas Hallowen.Můžeme se ho zpříjemnit ve stylu Twilight
Tyhle dýně jsou naprosto božííí

Sneak peek k 2×08 – Rose

30. října 2010 v 14:26 | Andrea |  2x08 - Rose
Stefan: Možná je to Katherinina práce?
Damon: Katherine je v hrobce. Věř mi. Já jsem jí tam zavřel.
Stefan: Určitě?
Damon: Určitě co, Stefane?
Stefan: Vím, jaký má na tebe Katherine vliv.
Damon: Je v hrobce. Tečka. Konec debaty. Než jsem jí zavřel, něco mi řekla. Myslel jsem, že lhala.
Stefan: Co řekla?

New promos to 2.season(2.část)

30. října 2010 v 8:32 | Andrea |  Proma k 2.sérii TVD
Krásné promo s Katherine
imagebam.comimagebam.comSmrt je oběť, kterou Elena není ochotná podstoupit

2x08 - Rose(2.část)

29. října 2010 v 19:11 | Andrea |  2x08 - Rose
Další fotečky:)
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com


Major spoilers about characters in 2nd season

29. října 2010 v 13:48 | Andrea |  Vampire diaries
imagebam.com

BUDE KONEC MEZI ELENOU A STEFANEM?

Kevin na to odpověděl pouze nepřímo. Ale řekl: "Nikdy to úplně neskončíte se svoji spřízněnou duší." Na otázku: "Jednou se řeklo, že TVD bude vždycky hlavně o Stefanovi a Eleně. Je to, protože jsou spřízněné duše?" Julie na to odpověděla: "Když mu Elena bude dávat krev, upevní to jejich vztah. Ale pořád se budou muset vypořádat s Katherine."

KDO SE DO SERIÁLU VRÁTÍ?

Prozradili, že bychom mohli vidět hodně upírek, které už jsou po smrti. Byla zmíněná Lexi. Dále se ještě shledáme s Melindou Clark (matka Matta). John Gilbert se také vrátí na scénu! Je to přece Elenin otec, ještě uvidíme kousek z tohoto příběhu.

MATT DONOVAN:

Matt už se pravděpodobně dostal přes Elenu, ale taky by mu určitě nevadilo, kdyby ji získal zpátky. Matt se prostě jen snaží zaplatit účty a snaží se udržet svoje auto v chodu. Nic se o přirozených věcech zatím nedozví, stejně tak Jenna.

ALARIC SALTZMAN:

Alaric se bude snažit vycházet s Jennou, ale přitom ji musí lhát a tajit věci o nadpřirozenu.

JEREMY GILBERT:

Steve o něm řekl, že Jeremy by teoreticky mohl využít Tylera ve svůj prospěch, ale že věří, že Jeremy chce být Tylerův opravdový přítel. Také naznačil, že se Jeremy v jedné z příštích epizod setká tváří v tvář s Katherine. V dohledné době se Jeremy nebude pokoušet najít si lásku. Prošel si už mnoha ztrátami a začne čelit svému osudu.

BONNIE BENNETT:

Bonnie bude vážně cool v příštích epizodách. Dál se bude svými schopnostmi snažit chránit lidi, které miluje. Ve dvou následujících epizodách se bude Bonnie chovat zváštně. Pohádá se s Elenou. Přijdou na to, jak je lehké si přestat rozumět. Julie také naznačila, že se Bonniie zaplete do svého vlastního milostného trojúhelníku s někým koho už zná a s jednou novou tváří.

KATHERINE PIERCE:

Scénáristi o ní neradi mluví, protože mají rádi, když jsou okolo ní tajemství. Katherine naprosto změní hru v příštím díle. Ještě jsme zdaleka neviděli to nejhorší! V osmé epizodě se dozvíme více o jejím původu a podíváme se do Rumunska, někam do roku 1492.

DALŠÍ INFORMACE:

• Julie a Kevin původně chtěli, aby Zach Roerig (Matt) hrál Tylera, ale on chtěl hrát kladnou postavu.
• Původně si vůbec nebyli jistí, zda by Elenu a Katherine měla hrát ta samá herečka.
• Nemají nikoho, kdo by Bonnie pomáhal s čarodějnictvím. Všechno si hledají na Googlu, na Wikipedii apod.
• Jule vtipkovala: "Myslím, že až TVD skončí, nezbyde v Mystic Falls nikdo, s kým by se Damon nevyspal.The Vampire Diaries 2x08-Rose Promos

29. října 2010 v 10:58 | Andrea |  2x08 - Rose
.:PŘÍŠTÍ ČTVRTEK:.
Elena:Co chceš se mnou dělat?
Damon:Jdeme!
.:PŘIPRAVTE SE NA ČERSTVOU...NOVOU...KREV:.

Jackson Rathbone at Scream Awards 2010

28. října 2010 v 10:30 | Andrea |  Jackson Rathbone
Sluší,ale ty ksichtíky:):):)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Nejvíc sexy upírka?

27. října 2010 v 19:39 | Andrea |  Mix
Stránka hollywoodlife.com spustila soutěž o to kdo je nejvíc sexy upírkou.Zatím vede Kristen Stewart a Nina Dobrev je na 2.místě.Běžte podpořit svou favoritku hlasovat můžete ZDE

Paul & Ian(1.část)

27. října 2010 v 13:48 | Andrea |  TVD photoshooty
Tenhle shoot se mi moc líbí jako ze starší doby:)Oba vypadají skvěle
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com


Team Jeremy or team Damon?

27. října 2010 v 12:18 | Andrea |  Mix
Stránka hollywoodlife.com si pro nás připravila další soutěž.Tentokrát se jedná o Damon a Jeremyho.Kdo je vám sympatičtější?Hlasujte ZDEJá jsem dala hlas Damonovi Jeremy je dobrej ,ale já miluju Damona:):)Jestli se nemůžete rozhodnout koho volit zvolte si oba:)
Team Jeremy or Team Damon?

Paul Wesley at Scream Awards 2010

27. října 2010 v 11:54 | Andrea |  Paul Wesley
K nakousnutí
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Interview with Ian Somerhalder for ETonline!

27. října 2010 v 10:09 | Andrea |  Ian Somerhalder
Jeho pronikavé modré oči jsou jednou z prvních věcí, které si všimnete na Ianu Somerhalderu, který byl jedním z prvních znaků pro trosečníka ze seriálu "Lost", který zde ovšem zahynul. Teď už je zpátky ze světa nemrtvých - vlastně, je mrtvý pořád - s jeho rolí jako "badvampire" Damon Salvatore ze seriálu "The Vampire Diaries".Právě o něm a jeho upíří postavé vám přináším jeden rozhovor z ETonline.

ET: Jste fanouškem celého upířího šílenství?
Jsem z New Orleans, a tak jsem vyrůstal s Anne Rice. Od velmi mladého věku jsem věděl hodně o upírech a vždy si ho chtěl jednou zahrát.

ET: Jak jste se připravoval na hraní upíra?
Nemám rád krev. Krev mě trochu děsí. Takže když hraju ten "upíří hlad", tak například myslím na to, že jsem uvízl v letadle a tam není jídlo a mám velký hlad. Představte si, že jste upír a máte 160 let životních zkušeností - znalostí lidstva, života a smrti, a vlastně všeho -a pak, že vaše smysly jsou zvýšený o 1000 procent. Všechny věci, které uslyšíte se musíte naučit zablokovat. Doufám, že to dělám správně.

ET: Jaký je "váš" upír jiný než ostatní upíři?
Dělám si, co chci. Chodím na slunci. Chci Kevina [Williamson] donuti, aby napsal epizodu, kde posílá Damona do Karibiku.

ET: Je to kvůli prstenu?
Ano. Lapis je kámen, který nám umožňuje jít ven na slunce.

ET: Můžete nám něco říci o vztahu mezi bratry? (Stefana a Damona)
Tito dva bratři mají velmi rozdílné názory na život. Damon se rozhodl, že nebude odmítat jeho
dědictví, které je bohužel krmení na lidech. To je to, co dělá. Je to jako by se člověk rozhodl přestat jíst. Stefan (Paul Wesley) díky jeho lásce k lidem kvůli tomu dělá servítky. Tam bude ještě hodně zvratů.

ET: A co make-up? 
Máme nové tesáky takže vůbec nemají vliv na řečové vzory. Mohl bych přednášet Gettysburga, jako by to vůbec nic nebylo. Je neuvěřitelné, jak v pohodě jsou scény s tesáky.

ET: Četl jste Twilight nebo viděl film?
Ne.

ET: Jaké síly, které má Damon byste chtěl mít?
Nátlak je docela v pohodě. Mohu se doslova někomu dívat do očí a dělat si co chci. To by vlastně  mohlo být opravdu nebezpečné. Druhá věc je čtení mysli lidí a pohybující se téměř rychlostí světla.

Paul in Wonderland Magazine(1.část)

26. října 2010 v 18:12 | Andrea |  Paul Wesley
Nejvíc se mi líbí fotka č.2
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

7 Things You're Dying to Know

26. října 2010 v 14:42 | Andrea |  Vampire diaries

Andrea-twilightsaga.blog.cz
1. Katherinin mistrovský plán spěje k výbuchu: "Všechny informace vybuchnou v průběhu příštích čtyřech epizodách..," řekla Julie Plec . "Jakmile udeří čas Díkuvzdání budeme z toho všeho velkou část vědět, ne-li většinu."

2. Katherine je starší než vypadá: Podle Julie Plec a jejího kolegy Kevina Williamsona, bude devátá epizoda plná flashbacků z roku cca 1492 natáčená v Bulharsku a ukáže nám, co dělá Katherine tak ďábelskou. Ale neuvidíme ji předtím než se stala upírem, ani toho, kdo ji proměnil.

3. Elena nebude proměněna v upíra .. Zatím: Narozdíl od knihy se naše hrdinka nepřidá k odporu ke sporýši jako Damon a Stefan v blízké budoucnosti. Nakonec může, ale nebude to tento rok.

4. Jeremy získává novou lásku a mohla by to být Caroline nebo Bonnie nebo... Můžeme očekávat, že se Jeremy znovu zamiluje. A může to být někdo koho už známe.

5. Věci budou pro Bonnie těžké: "Když se něco vyvíjí, je tu pozitivní i negativní strana," škádlí Katerina. "Budete moci vidět obě strany."

"Jde sama do sebe, učí se, jak být čarodějkou, jak být silnou čarodějkou, ale také uvidíme, že to má i nějaké slabé stránky a musí být opatrná," řekl Kevin. "Ještě toho moc neví. Už nemá svojí babičku, která by ji cokoli naučila. Je v tom sama. Má knihu kouzel a může dělat některé věci, ale je tu cena, kterou musí zaplatit."

6. Jeremy se začíná stávat hrdinou: Po tom co si uvědomil, že Elena je jediná rodina kterou má - v dobrém i ve zlém - a stýká se s Tylerem Lockwoodem, je Jeremy připravený připojit se k boji proto každému, kde se pokusí ublížit jeho sestře.

7. Alaric by měl být v bezpečí .. prozatím : "Kevin a já se cítíme silněji, když tato postava je muž, " vysvětluje Julie. "Je dospělý. Má odvahu. Je v seriále velice důležitou postavou, protože jeho osobní cesta je spojená s Isobeliným příběhem, jak jsme mohli vidět na konci první série. My jenom čekáme až nastane ten moment a přijde jeho nová cesta. Slíbili jsme mu to a nemůžeme se dočkat až se tak stane."

My coment:Už se nemůžu dočkat jsem strašně zvědavá jak to bude s Katherine hlavně ty flashbacky a Jeremy no prostě všechno:):):)

Pomozte prosííím!!!!!

25. října 2010 v 17:01 | Andrea |  Novinky blogu
POMOZTE CHRTŮM V NOUZI!!!!!!
Moć vás prosím pokud hledáte psa přítulného pro kterého něco chcete udělat nebo jen chcete pomoct tak tady máte šanci!!
V Irsku a Španělsku tyto psi (Chrti) týrají a ubližujou jim velmi proto prosím o pomoc
více informací : www.chrtivnouzi.cz
můžete je adoptovat na dálku a nebo si je můžete nechat přivézt oni potřebují akutní pomoc !!
Můžete také zavolat tady na to číslo : Terezka ŠŤastná : 773 524 448
                                                             Lucie Poučová:      773 524 447

Průměrný věk této rasy je 12-13 let
V Irsku a Španělsku se obvykle dožívají jen 3-4 let!!

MOC VÁS PROSÍME O POMOC!!!!!


Prosím pomozte tohle přece nemůže zůstat jen tak s tím se musí něco dělat!!!!!Dejte si tento článek na blog a posílejte dál budu Vám moc vděčná

The Vampire Diaries - Masquerade Preview Clip

25. října 2010 v 13:53 | Andrea |  2x07 - Masquerade
Caroline: Ahoj, pojď dál.
Bonnie: Dostala jsem Stefanovu zprávu.
Stefan: Ahoj. Vzala jsi Grimoire, děkuju.
Bonnie: Co se tu děje?
Jeremy: Chystáme se zabít Katherine.

Paul a Ian at Miami Hot Topic 2010

24. října 2010 v 18:09 | Andrea |  Vampire diaries-akce
Další propagace Vampire diaries tentokrát,ale v Maimi.Zůčastnili se Ian Somerhalder a
Paul Wesley.Oběma to moc slušelo:)Samozřejmně se rozdávali autogramy a fotilo se
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Design-Damon & Elena

24. října 2010 v 11:25 | Andrea |  Dessy s Vampire diaries
imagebam.com
Dess je volný
Chceš tento dess?Napiš:
Předívka:
Blog:
E-mail:
Chceš i bonusy?
Souhlasíš s pravidly?
Nastavíš si dess sám/sama nebo ti ho mám nastavit já?

PRAVIDLA:
1.Nevydávej dess za svůj!!
2.Neupravuj dess nijak!!
3.Až ho nebudeš chtít napiš mi!!